Ako v lone prírody…

 Ako v lone prírody…

Obrovský strom rozkošatenou korunou objíma strop a pri koreňoch ukrýva pohodlné kresielka. Nad hlavami nám štebotajú vtáčiky a koberec z trávy láka k objavom. Vedie priamo k baru s dobrotami. Vitajte v netradičnej prevádzke s jednoduchým názvom- Yogi´s.

 

yogis bory mall interier

 

O tejto bratislavskej kaviarni, v Bory Mall, sme už počuli kolovať chýry. Interiér, káva, sortiment a atmosféra. Pripomína sčasti Starbucks, či Costu, avšak s ľudskou charizmou.

 

interier yogis

 

Interiér je ladený štýlovo, avšak naturálne. Naznačuje blízky vzťah k prírode. Zelená tráva, stromčeky i tie „akože“ i vtipné pníky s prekvapením vo vnútri – zástrčkou. Všetko naznačuje, že tu ľudia radi myslia bio eko. Trávnatý koberec logicky nasmeruje k pultu, kde si môžete objednať. Nehľadajte lístky, tu ide o komunikáciu so šikovnými baristami. Tak sa usmejte a vyberte si to, na čo máte chuť.

 

yogis bory mall

yogis bory mall interier

 

Na pitie si dajte niečo špeciálne. Veď sme v Yogi´s! Jedine tu môžete ochutnať Yogi´s tea latte, či Espresso flower. Oba zážitky plné lahodnej chuti, vhodné aj pre menej odvážnych experimentátorov. Klasikov však poteší aj cappucino, pripravené majstrami svojho remesla. „Klasické“ kávy sú pripravené z zmesi Musetti, ktorá je pražená v Taliansku. Hostia si však môžu vychutnať aj alternatívy, kde baristi využívajú odrodové kávy z Greenplantation. Na kvalitu pripravenej kávy dozerá šikovný head barista Vladko Kmec.

 

cappuccino yogis

 

Ozaj, kávičku si viete vychutnať i take- away. I s milým odkazom od obsluhy. Cieľom kaviarne je vyčariť ľuďom úsmev na tvári a celkom sa im to darí. Kreativita baristov totiž nepozná hranice.

 

VQ9A9426

 

Kapitolou samostatnou je filozofia podniku. Väčšina produktov pochádza od spriatelených farmárov – napríklad sirupy, ovsené vločky či lekváre. Každý jeden produkt musí byť 100%.

 

sortiment yogisyogis take awayinterier yogis

 

Rovnako i samotná atmosféra podniku má prinášať klientom relax.  Jednoducho Yogis má byť tým tretím miestom, kde sa okrem domova a práce stretávate s ľuďmi, ktorých máte radi. Aj preto sú baristi mimoriadne priateľskí a radi si s vami okrem poradenia aj pokecajú.

 

baristi yogis

Pokiaľ si chcete domov odniesť aj trochu vlastného sveta Yogi´s, môžete si zakúpiť niektorý z vtipných produktov na pamiatku – či už farbičky, detské dupačky, alebo štýlový termohrnček.

 

suveníry yogis

 

Takže, kde sa vidíme najbližšie?

 

FOTO: Michal Zajaček, MB Pictures

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x