Ako v bylinkovom raji

 Ako v bylinkovom raji

Keď opustíte Prahu a vydáte sa smerom na severovýchod, objavíte množstvo čarovných dediniek. Malebný kraj vás zláka k objavom a vy sa vyberiete pátrať po miestnych tajomstvách. Rovnako ako aj v prípade „pohádkového“ zámku, Chateau Mcely.

 

 

Zasadený v lesoparku, obklopený nežnou dedinkou a nekonečnými poľami. Spriadaný tajomstvamimiestnymi mýtami. Pútnické miesto, kde sa zjavila Panna Mária i priesvitný les. To všetko tvorí okolie eko chic zámku, ktorý z ruiny na exkluzívny hotel premenila zručná Slovenka so svojim americkým manželom.

 

chateau mcely

 

Hotel je zariadený v elegantnom, ba až sofistikovanom štýle, z ktorého na vás dýcha história, napriek tomu, že je tam takmer všetko nové. Každá izba nesie iný názov a s ním aj svoj vlastný príbeh. Malé princezné iste poteší apartmán „Princezny Nely“, ktorý je zariadený akoby z rozprávky. Fialková farba, vtáčiky na strope a baldachýn. K tomu vlastná rozprávka.

 

izby chateau mcely Europe_Double_Deluxe

 

Príbehy na dobrú noc však čakajú aj dospelých. Po luxusnej večeri (hotelová reštaurácia v roku 2014 získala ocenenie „Najlepšia reštaurácia Čiech“) si spolu so sladkým zdravým bonbónom môžete prečítať rozprávku a zaspať ako v sne.

 

Legend Suite

 

Akoby druhou dejovou líniou hotela sú bylinky a spa. Špičkový servis je prácou najmä majiteľky Inéz Cusumano. Práve tá v zámockom laboratóriu spolu s vývojárkou vyrábajú bio kozmetiku, určenú aj na extrémne citlivú a alergickú pleť. Kozmetika je nesmierne voňavá, ale je vhodná aj pre ľudí, ktorí trpia intoleranciou na parfémy v krémoch. Môže za to jej 100% prírodný pôvod.

 

mcely spa

 

V luxusnom spa vás potešia procedúry s použitím tejto kozmetiky, absolútna intimita a pokoj. Biotopické jazierko, sauna, priestor na relax. Tí akčnejší sa však nemusia báť, aj o nich bude postarané. Môžu si požičať bicykle, zahrať bedminton či kroket, alebo sa vybrať po stopách tajomstiev Svätojurského lesa.

 

 

biotopické jazierko

 

Poslaním hotela je priniesť hosťom viac než pohostinnosť. A budete to veru cítiť.

 

Text: Simona Budinská

Foto: archív hotela

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x