Hotel Loipersdorf Spa & Conference: Odpočinok po Štajersky

Hotel Loipersdorf Spa & Conference: Odpočinok po Štajersky

Vraví sa mu aj rakúske Toskánsko. Je iné než zvyšok krajiny, lemujú ho jemné kopčeky, ktoré zdobia viniče. Vône je tu veľa a farieb ešte viac- najmä keď je jeseň. A tam, priamo v údolí pri jazierku dominuje Hotel Loipersdorf Spa & Conference. 

 

Štajersko je jedna z najkrajších častí Rakúska, a to najmä pre pôžitkárov. Je to totiž krajina vína a nachádza sa v nej aj veľa termálnych prameňov. Pri jednom z tých výnimočnejších, ktorá má skvelé účinky na kĺby, sa nachádza aj hotel Loipersdorf Spa & Conference.

 

loipersdorf spa & conference

Príjemných prekvapení tohto skutočne obrovského hotela je rovno viacej. Susedí totiž priamo s kúpeľmi, teda môžete do nich prejsť priamo v župane. Ten, kto sa nechce “máčať” v termálnej vode, môže využiť až 3 000m2 vnútorného SPA, ktorý sa nachádza priamo v hoteli a zahŕňa sauny, bazén, fitko a telocvične s celodenným programom. Ranná prechádzka, obedná jóga, či večerné saunenie. Program plný skutočných lahôdok.

 

hotel loipersdorf

alpha louge loipersdorf

V rámci ubytovania máte v cene výdatné a skutočne zdravé raňajky – na výber máte až z 5 druhov mlieka (samozrejmosťou je bezláktozové, sójové, či ryžové) a spraviť si môžete i vlastný fresh podľa chuti. V ponuke je okrem klasického aj široký výber bio pečiva. Ten, kto počas celodenného wellnesovania vyhladne, si môže ísť dať obednú polievku do Lobby Baru. Okrem iného je snack v podobe čerstvých rakúskych jabĺk dostupný takmer všade. Teda – najmä zdravo.

 

loipersdorf hotel

 

Pokiaľ  hľadáte miesto, kde nasať tú správnu atmosféru, poriadne si oddýchnuť a zrelaxovať, vyberte sa do Loiperdsdorfu. Len hodinku od Viedne vás čaká úplne iný svet, plný farieb a nefalšovaných vôni a zdravej stravy.

Len ta káva by mohla byť lepšia(Julius Meinl), ale tak tú na wellness pobyte môžete aj vypustiť a dať si nejakú ľahšiu alternatívu.

Poteší vás však bezplatná možnosť predĺženého check-outu, vďaka ktorému si svoj pobyt môžete predĺžiť až do piatej hodiny poobede.

 

loipersdorf spa

 

Foto: redakcia, archív hotela

 

[booking_pluginbox id=”1859″]

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články

0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x