Jarný Gourmettalk – s vôňou kávy

 Jarný Gourmettalk – s vôňou kávy

 

Jar sa začne kávičkársky. Na Záhorí už tento víkend bude akcia pre všetkých gurmánov. Srdečne Vás pozývame na Víkend lahodných chutí v Malackách, festival všetkého dobrého, nielen pre tých náročnejších.

Nám kávičkárom sa často stáva, že naše chuťové i čuchové bunky sú mierne citlivejšie. Aj preto sme boli nadšení, keď nám do redakcie prišla pozvánka na Víkend lahodných chutí” v Malackách.

káva

Voňavá káva, poctivá čokoláda, aromatický čaj, lahodný rum i whisky pre gentlemanov.  Okrem riadenej degustácie karibských rumov, ktorá bude prebiehať súčasne s výstavou v sobotu 7.4. 2018 od 15:30, budú mať predajcovia pripravené aj ochutnávky whisky či rumov pri svojich stoloch. Zaujímavým spojením bude i spolupráca značky Petimera: Coffees of Indonesia s rumami značky Dobrý Rum – pitie pre náročných. Spoločnosť Black Eye company špecialista na profesionálne degustácie alkoholov a barový catering predstaví na výstave svoje novinky Ginový pop up bar a degustačný corner.  A keďže to máme radi štýlovo, oslovilo nás prepojenie s barbermi. Pre pánov tak bude pripravený i Dope barbershop, ktorý sa postará o ich zovňajšok počas celého víkendu. Môžete sa tešiť i na Baileys & Bristot bar s mini chill out zónou, kde si vychutnáte spojenie likéru s kávou či špeciálne muffinky.

anker muffiny

Pre návštevníkov bude pripravený aj sprievodný program:

Sobota – 13:30 Prezentácia Caffè Diemme Slovakia
14:00 Príbeh čokolády – od plantáže až po tabuľku (Zeus/Čokolády.sk)
15:00 Pri káve o káve – beseda s pánom Jozefom Augustínom spojená s
autogramiádou

Nedeľa – 13:00 Premietanie filmu Čokoláda
15:00 Harmónia chutí výberových káv a kvalitných rumov
16:30 Vyhlásenie tomboly

Vladimír Koč

Tešiť sa môžete aj na: 
Eat&Coffee – káva, čaj, čokoláda, Mňam Waffle, Petimera: Coffees of Indonesia, Dobrý Rum – pitie pre náročných, URBAN Coffee – Bratislava, chocoMe, zdrave-sladkosti.sk, Habesh Coffee, RITUAL COFFEE, Caffè Diemme Slovakia, Ritonka slovensko, Chocolate Patrik,
Bubbleology Slovensko, Čokolady.sk – Zeus s.r.o., Štrbské Presso – unikátna káva, LYRA Chocolate, Čokoládové figúrky, ŠUNGIT TIME, Čokolády/Chocolates, Kavashop.sk, STOCK Slovensko, s.r.o. – Jim Beam, BLACK EYE company s.r.o., Coffee VERONIA

Event je organizovaný v spolupráci s garantom Academy of Coffee.

Na podujatí sa zúčastia aj:
Egypt powder – MIJA – pleť ako čokoládový vánok
Miaro Szaszu – luxusné umelecké šperky s nádychom exotiky
Dope Barber Shop

Viac informácií na facebooku MMevent.

Foto: Ilustračné z redakcie “Kávičkári.sk”

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články