Hotel Galanta – navigačný bod pre biznis cesty i relax

 Hotel Galanta – navigačný bod pre biznis cesty i relax

Strecha príjemného štvorhviezdičkového hotela vykúka ponad plot obrastený zeleňou. Spoza neho počuť nielen šum skalnej fontány, neprehliadnuteľnej ozdoby exteriéru, ale aj ruch ľudí sediacich na slnečnej terase. Hotel Galanta sa nachádza v tichej štvrti na okraji mesta Galanta a nielen kvalita a ponuka služieb, ale aj jeho poloha medzi Bratislavou a Trnavou z neho robia navigačný bod pre biznis, spoločenské eventy i relax s wellnessom.

Hotel-Galanta-biznis-konferencie
Hotel Galanta je vyhľadávaným biznis hotelom, keďže svojím vybavením a svojimi službami spĺňa všetky požiadavky na relax, spoločenské i firemné podujatia.

Hotel Galanta ako centrum biznisu, gastronómie a wellnessu

Hotel Galanta sa zameriava na širokú klientelu a vďaka svojmu vybaveniu je skvelou voľbou nielen pre biznisové eventy, pracovné cesty či spoločenské a rodinné oslavy, ale aj svadby. No vďaka ocenenej reštaurácii a príjemnému Spa&Wellness Alexandra s bazénom, vírivkou, tepidáriom, soľnou jaskyňou a saunovým centrom je toto miesto vyhľadávané aj ako oáza oddychu a relaxu. O tom, že hotel je naozaj obľúbený, svedčí aj fakt, že počas našej návštevy bol do poslednej izby obsadený.

Hotel-Galanta-wellness
Okrem bazénu a vírivky nájdete v hotelovom Spa&Wellness Alexandra aj saunové centrum, soľnú jaskyňu, masáže či tepidárium.

Komplexné služby – bez starostí a výhodne

Okrem komfortne vybavených 26 izieb s kapacitou 48 lôžok a s maximálnou kapacitou 67 lôžok s prístelkami, wellnessu a reštaurácie, disponuje hotel aj širokou ponukou služieb a vybavenia. Nechýba tak fitness centrum, billiard, detské ihrisko, vonkajšia terasa či fajčiarsky kútik.

Hotel-Galanta-vybavenie-služby
Hotel Galanta ponúka služby a vybavenie pre všetkých – či už ste prišli s vidinou relaxu, na rodinný pobyt, alebo služobnú cestu.

Hotel Galanta ponúka moderné a dobre vybavené konferenčné zariadenia. S technickou podporou a profesionálnym personálom je tento hotel ideálnym miestom pre pracovné stretnutia, semináre či spoločenské udalosti. Ďalším plusom Hotela Galanta je flexibilita v rámci firemných akcií a kongresov. K dispozícii je salónik s kapacitou 15 ľudí a kongresová miestnosť pre 20 ľudí. Pre väčšie skupiny je vhodná reštaurácia s kapacitou až 60 ľudí.

Hotel-Galanta-konferenčná-sála
K dispozícii je hneď niekoľko konferenčných miestností s kompletným technickým vybavením pre váš seminár či iný firemný event.

Samozrejmosťou je kompletné vybavenie ako dataprojektor, flipchart, premietacie plátno, ozvučenie, mikrofón či interaktívna tabuľa. Personál sa počas takýchto akcií postará nielen o vybavenie, ale aj o catering. Keďže je hotel zameraný biznisovo, vytvoril aj výhodné špeciálne firemné balíčky pre konferencie a semináre. A to ako balíčky s ubytovaním, tak aj denné konferenčné balíčky.

Hotel-Galanta-bar
Kaviareň, reštaurácia a bar sú vyhľadávané nielen hotelovými hosťami, ale radi sem zavítajú aj ľudia z okolia. Na večeru, obedové menu, drink či kávičku.

Hotel Galanta a The Grove – restaurant

Súčasťou Hotela Galanta, a to veľmi chutnou, je aj The Grove – restaurant, ktorá ponúka domáce či medzinárodné špeciality. Za chuťou podávaných pokrmov určite nezaostáva ani vizuál, preto sa môžete tešiť na príjemný gurmánsky zážitok so všetkým, čo k tomu patrí. Servírovaná ochutnávka vytvorená pod vedením šéfkuchára Norberta Veressa veľmi príjemne prekvapila – počnúc ochotným personálom, končiac pri lahodnej chuti.

Hotel-Galanta-Norbert-Veress
Šéfkuchár The Grove restaurant Norbert Veress si pri príprave pokrmov dáva záležať na každom detaile.

V jedálnom lístku nájdete tradičné jedlá, ale aj pokrmy pripravené modernými kulinárskymi metódami. Okrem à la carte menu je obľúbené a vyhľadávané aj týždenné menu. Za svoje výkony získala reštaurácia v predošlých rokoch nejedno ocenenie.

Hotel-Galanta-menu-reštaurácia
Bravčová panenka „sous vide“, kačacia pečeň „foie gras“ či roast beef. Z rozmanitého menu, ktoré ulahodí nielen po chuťovej, ale i vizuálnej stránke, si vyberie každý.

História Galanty a stopy Esterházyovcov

Galanta má čo ponúknuť. Toto mesto ležiace pri rieke Váh je úzko späté s významnou šľachtickou rodinou Esterházy. Ak tu budete, určite navštívte aspoň jeden z dvoch kaštieľov, ktoré dali postaviť práve Esterházyovci. Renesančný kaštieľ je kultúrnym miestom s reprezentačnými a výstavnými priestormi. Neogotický kaštieľ Esterházyovcov priamo v prostredí mestského parku zase ukrýva tematickú reštauráciu, kaviareň, vínnu pivnicu či zrekonštruované severné krídlo, ktoré slúži ako výstavný pavilón.

Za zmienku stojí aj Vlastivedné múzeum, ktoré sa usiluje o zachovanie, rozvoj a ochranu kultúrneho dedičstva. Ak vyhľadávate iný druh oddychu, možno vás poteší Sedin Golf Resort, ktorý sa nachádza v blízkom okolí. Milovníci prírody určite ocenia pokojné krajinárske scenérie Galanty.

Zdieľajte firemné vízie v príjemnom prostredí

Hotel Galanta je oáza, ktorá ponúka všetko, čo si môžete priať – od komfortných izieb, wellness a vynikajúcej kuchyne až po pohostinný personál, ktorý sa postará o vaše pohodlie. Bez ohľadu na to, či ste návštevník, ktorý túži po relaxácii, obchodník hľadajúci ideálne miesto pre obchodné stretnutia, alebo pár túžiaci po romantike a oddychu, Hotel Galanta je miestom, ktoré splní všetky očakávania.

Hotel-Galanta-exteriér
Hotel Galanta sa nachádza na okraji mesta, hneď vedľa výstavby rodinných domov, no i napriek tomu ponúka malý únik. A to aj vďaka príjemnému okoliu hotela plného zelene.

V Hotel Galanta viete zorganizovať váš vlastný event. Kapacita ponúkaných priestorov:

  • kongresová miestnosť: 20 – 40 miest,
  • salónik: 15 miest,
  • reštaurácia: 60 miest.

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

Hotel Galanta nájdete aj na Instagrame a Facebooku.

Text a foto: Dominika Noskovičová

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Dominika Noskovičová

http://www.kavickari.sk

Tvor tvorivý s vášňou k písaniu, foteniu a iným kreatívnym aktivitám. Svoje študijné kroky smerovala k štúdiu divadelných, filmových a mediálnych vied na Viedenskej univerzite. A vďaka Kávičkárom mohla tieto svoje vášne spojiť s ďalším pôžitkom, akým je kvalitná káva. Inšpiráciu a múzu hľadá vo všedných veciach. Svet rada objavuje cez hľadáčik fotoaparátu, zaznamenáva s perom v ruke a vychutnáva s kvalitnou kávou v ruke. Ako každá žena a mama sa točí v nekonečnom kolotoči. Preto vyhľadáva činnosti, ktoré ju bavia a napĺňajú. Na Kávičkári.sk má Dominika na starosti najmä sekciu "Pražiarne", ktorej dodáva jej osobitý ráz a vzhľad. Ako autorka románu však svoju kreatívnu dušu potešuje aj tvorbou rozhovorov, či iných článkov na našom portáli.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články