Forhaus reštaurácia a Bar & Rooftop v Trnave – všetko, po čom túžite

 Forhaus reštaurácia a Bar & Rooftop v Trnave – všetko, po čom túžite

V tichom prostredí centra mesta, na jednej z najstarších ulíc, kde to dýcha históriou, natrafíte na jedinečný podnik s domácou atmosférou. Za konceptom reštaurácie, ktorej interiér je zariadený v štýle vintage industrial, stoja otec s dcérou, pre ktorých je rodinný podnik všetkým. Jedinečnú atmosféru priestoru dotvárajú kvalitné a dobre pripravené jedlá, milý personál a oku lahodiace prostredie. Reštaurácia Forhaus, spolu s mladším bratom Forhaus Bar & Rooftop, je ideálnym miestom doslova na čokoľvek, po čom túžite.

Forhaus vstup
Rodinná reštaurácia Forhaus a Forhaus Bar & Rooftop v Trnave sú miestom, ktoré v sebe spája veľa možností a prekvapení.

Miesto, kde to dýcha nielen históriou

Miestni, gurmáni, nadšení kávičkári, labužníci s chuťou na pohár dobrého vína, ale aj turisti poznajú túto adresu dôverne. A niet sa čomu čudovať. Rodinná reštaurácia Forhaus sa v priebehu rokov prepracovala k špičke vo svojom segmente.

Kvalitná kuchyňa, priestory na oslavy a eventy, výhľady, prvotriedny servis a mnoho ďalšieho.

Do kariet hrá výbornej reštaurácii aj prostredie, kde sa nachádza. Obklopená históriou, iba kúsok od centra mesta, v tichej uličke za zvukov kostolných zvonov a najnovšie aj s perfektným výhľadom na všetky krásy navôkol, ponúka svojim hosťom nezabudnuteľné chvíle, ktoré sa oplatí zažiť opakovane.

Bar aj reštaurácia sú v tej istej budove – reštauráciu nájdete na prízemí a bar na poschodí. Veľkým lákadlom sú aj výhľady na historické centrum Trnavy z terasy baru.

Počas teplých mesiacov sú k dispozícii terasa pred samotnou reštauráciou, kaviarenská časť, reštauračné priestory, ale aj zadná krytá terasa. Práve tá, s kapacitou 25 hostí, sa pravidelne premieňa na krásny svadobný priestor, rovnako ako spoločenská sála, v ktorej sa zabaví až 80 svadobčanov. Vhodná je tiež na organizovanie osláv či firemných večierkov. O poschodie vyššie svoje dvere otvára štýlový bar, ktorého súčasťou je aj salónik pre uzavretú spoločnosť do 12 osôb.

Okrem bohatých priestorov, ktoré ponúka samotná reštaurácia, je k dispozícii aj salónik pre uzavretú spoločnosť do 12 osôb patriaci k baru. Ideálny priestor na menšie eventy, oslavy a posedenia.

Forhaus – výborné jedlo, selekcia vín aj cigar room

V zrekonštruovanom starom dome, v bývalej židovskej škole, pri Malej synagóge si na svoje príde naozaj každý. Názov reštaurácie je typicky „trnafský“ a znamená predsieň. Predsieň na vítanie hostí, miesto, kde sa striedajú ľudia, zážitky a spomienky. Kamkoľvek vstúpite, neobanujete. Gastronómia je jednoduchá, ale mimoriadne chutná. V ponuke nájdete tradičnú kuchyňu, ľahké šaláty, sladké dezerty, ale aj mäsité pokrmy, ktoré sú v niečom predsa len špeciálne.

Hľadáte ideálne miesto pre pánov? Spolu s rumovými či inými degustáciami poteší džentlmenov aj „cigar room“.
Forhaus Bar & Rooftop

Navštívili sme Forhaus Bar & Rooftop v Trnave. Miesto, ktoré pohltilo naše zmysly

Čítať viac >

 

Ak obľubujete steaky, tak tie vám tu ugrilujú na kvalitnom kubánskom uhlí a v špeciálnom grile. Samozrejmosťou sú vyzreté hovädzie steaky z dry ager chladničky či zaúdené pokrmy, ktoré pripravujú vo vlastnej udiarničke, ale aj množstvo ďalších delikates. K tomu reštaurácia ponúka široký výber lokálnych vín, kvalitný sekt, prémiovú kávu, miešané drinky, cigary, raňajky, brunch či celodenné snack menu. 

Vlastná udiarnička, steaky na kubánskom uhlí, široký výber lokálnych vín, miešané drinky či prémiová káva. Široká ponuka reštaurácie a baru sa postará o to, že na svoje si príde naozaj každý.

Čas večierkov, rodinných osláv aj veľkolepých svadieb

Výber prostredia a kvality je na nezaplatenie. Rovnako ako pomoc s organizáciou špeciálnych udalostí. Vybrali ste si reštauráciu Forhaus za miesto, kde sa budú konať krstiny, rodinná oslava, posedenie s priateľmi či firemnými partnermi? Alebo túžite po nezabudnuteľnej svadbe, ktorá splní všetky vaše očakávania? Vďaka profesionálnemu prístupu, chuti vybrať a zabezpečiť to najlepšie z najlepšieho, ste na správnom mieste. Forhaus očarí vás a vašich hostí štýlovým prostredím a pohodovou atmosférou.

Svadby, krstiny, rodinné oslavy či firemné posedenia. Prostredie, ale i profesionálna organizácia a prístup sú zárukou spokojnosti a príjemnej atmosféry.

V reštaurácii Forhaus viete zorganizovať váš vlastný event. Kapacita ponúkaných priestorov:

  • Reštaurácia: max. 40 osôb
  • Terasa: max. 25 osôb
  • Spoločenská miestnosť: max. 80 osôb

+421 918 517 320

[email protected]

www.forhaus.sk

Kapitulská 470/28, 917 01 Trnava

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

 

 

 

 

Forhaus nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Text: Michaela Krivdová

Foto: Ondrej Bobek, archív prevádzky

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Michaela Krivdová

Neexistujú výzvy, pred ktorými cúvne a každú z nich berie ako skúsenosť či zážitok, ktoré vždy dokonale zapadnú do jej skladačky. Skladačky kreativity a nadšenia, so štipkou estetična a dokonalej organizácie. Ideálne s rannou kávou či pohárom dobrého vína v ruke.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články