V Bratislave si môžete vychutnať selfieccino!

 V Bratislave si môžete vychutnať selfieccino!

 

Bratislava znovu dokázala, že má čo povedať vo svete kávy a jej prípravy. Najnovšie si môžete v centre mesta vychutnať cappuccino so svojou vlastnou fotografiou. Dámy a páni spoznajte selfieccino!

Náš obľúbený podnik Five Points, ktorý sme zaradili do Top miest na Slovensku aj v našom bedekri, prekvapuje. Najnovšie si v ňom môžete vychutnať cappuccino so svojou vlastnou fotografiou, prípadne fotografiou niekoho iného, na kom vám záleží. My sme samozrejme neváhali a vybrali sme sa to hneď otestovať.

 

FivePoints

selfieccino Bratislava

Napriek tomu, že prístroj Coffee printer je pomerne malý, dokáže zázraky. Po objednaní kávového nápoja vám profesionálni baristi pripravia cappuccino a následne ho odnesú do prístroja. Po odoslaní fotografie do Coffee printera sa začnú diať veci.

portrét v káve

Marián Galuška, známy kávový odborník a inovátor, ktorý Coffee printer doniesol na Slovensko, plánuje prístroj priniesť aj do ďalších miest na Slovensku. “Coffee printer som mal vyhliadnutý už dva roky, len sme museli počkať na správne nastavenie siete wi-fi.Jeho variabilita je skvelá. Dá sa použiť na cappuccino, pivo, gelato, ale aj cookies”, hovorí.

foto na káveselfieccino kávaselfieccinoselfieccino kava

A samozrejme sme neodolali aj príprave vlastného selfieccina s našim logom. Ako sa s tým prístroj popasoval?

selfieccino

 

Cena klasického cappuccina je 2,00 €, selfieccina je 2,90 €. Doplatok za sójové mlieko je 0,40 €.

 

Text: Simona Budinská

Foto: Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Portál Kávičkári.sk vznikol v roku 2011 ako priestor pre všetkých nadšencov a milovníkov pôžitkov - dobrej kávy, jedla, zaujimavých miest a podujatí. Počas desaťročia pôsobenia priniesol stovky zauijímavých informácii, v ktorých sa rozoberala káva, slovenské pražiarne kávy, výrobcovia produktov, majitelia a prevádzkovatelia reštaurácii, šéfkuchári, ale i pomoc celému segmentu HoReCa.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články