SÚŤAŽ: Vyhrajte prémiový balík DISH by METRO

 SÚŤAŽ: Vyhrajte prémiový balík DISH by METRO
Advertoriál – SÚŤAŽ

Máte prevádzku v gastronomickom alebo hotelovom segmente? Menšiu či väčšiu? Tak táto súťaž je ušitá presne na mieru, a to každému z vás. METRO totiž vytvorilo v spolupráci s nemeckým partnerom Hospitality Digital strategický projekt DISH by METRO na podporu všetkých podnikateľov v oblasti HoReCa. A my vám teraz prinášame súťaž o prémiový balík s kompletnými službami.

DISH-by-METRO
METRO prináša v spolupráci s Hospitality Digital strategický projekt na podporu gastro priemyslu. DISH by METRO spája možnosť jednoduchého vytvorenia vlastnej webovej stránky, prijímanie online rezervácií či objednávkový systém.

DISH by METRO – vlastná stránka, rezervácia a objednávkový systém

Pridajte s k viac ako 280 000 prevádzkam v krajinách, v ktorých sa METRO nachádza, a posuňte svoj biznis na vyšší level. Vďaka DISH by METRO dokážete zefektívniť svoje podnikanie, zviditeľniť sa a prilákať tak viac zákazníkov. V dnešnej dobe je skrátka nutné sledovať digitálne trendy a kráčať s dobou technologickou.

Práve preto vám prinášame súťaž o kompletný balík DISH Premium. Získate tak možnosť vytvorenia vlastnej webovej stránky ľahko a jednoducho, objednávkový systém DISH Order, ako aj rezervačný systém DISH Reservation. Čo všetko vďaka týmto službám získate, sme vám priblížili v predošlom článku.

DISH-by-METRO-podpora
Získajte pre svoj podnik vďaka DISH by METRO nielen produkt, ale aj bezplatnú technickú podporu a poradenstvo priamo od odborníkov spoločnosti METRO, a to kedykoľvek a kdekoľvek.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Súťaž o kompletný balík DISH Premium prebieha na Instagrame a nájdete ju na tomto odkaze (potom pridáme priamy odkaz na post).

A čo musíte spraviť, ak sa chcete zapojiť do súťaže? Stačí, ak splníte tieto podmienky:

Pomocná ruka pre malé i väčšie podniky a ich skúsenosti

Čítať viac >

❤️ Budete sledovať instagramové profily @metro_sk a @kavickari.

❤️ V komentári označíte osobu, ktorá by o produkte DISH mala určite vedieť.

Zapojiť sa môžete do 15.06.2023.

Neváhajte a zapojte sa so svojou prevádzkou do súťaže, ktorú nájdete na našom Instagrame. Pretože kráčať s dobou je v dnešnej digitálnej dobe plnej technologických vychytávok a vymožeností priam nutnosťou.

Držíme palce všetkým cieľavedomým zapojeným. 🙂

 

Text a foto: Dominika Noskovičová

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Dominika Noskovičová

http://www.kavickari.sk

Tvor tvorivý s vášňou k písaniu, foteniu a iným kreatívnym aktivitám. Svoje študijné kroky smerovala k štúdiu divadelných, filmových a mediálnych vied na Viedenskej univerzite. A vďaka Kávičkárom mohla tieto svoje vášne spojiť s ďalším pôžitkom, akým je kvalitná káva. Inšpiráciu a múzu hľadá vo všedných veciach. Svet rada objavuje cez hľadáčik fotoaparátu, zaznamenáva s perom v ruke a vychutnáva s kvalitnou kávou v ruke. Ako každá žena a mama sa točí v nekonečnom kolotoči. Preto vyhľadáva činnosti, ktoré ju bavia a napĺňajú. Na Kávičkári.sk má Dominika na starosti najmä sekciu "Pražiarne", ktorej dodáva jej osobitý ráz a vzhľad. Ako autorka románu však svoju kreatívnu dušu potešuje aj tvorbou rozhovorov, či iných článkov na našom portáli.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články