Mini Mila súťaž: Vyhrajte balík plný radostí

 Mini Mila súťaž: Vyhrajte balík plný radostí
Advertoriál – súťaž

Koľkí z nás si ku kávičke radi vychutnajú niečo sladké? A koľkí z nás po roky rokúce neodolali chuti tradičnej oblátky Mila? Teraz, ako ste si iste aj na našich kávičkárskych stránkach všimli, prichádza novinka Mini Mila. Aby ste si mohli vychutnať nielen jednu, ale rovno nekonečno malých radostí. A my pre vás máme ešte jednu skvelú správu. Prinášame vám súťaž o balík plný radostí s Mini Milou.

Mini Mila pre vás

Už ste si ju v obchodoch všimli? Chutné mini oblátky zabalené jednotlivo a zároveň i spoločne v pútavom obale. Možno ste si ju už stihli kúpiť, prípadne od niekoho blízkeho dostať.

Jedinečnosť novinky Mini Mila spočíva totiž práve v jej veľkosti. Tá istá chuť, tá istá krehkosť, len iná veľkosť. Mini Milu si teraz vychutnáte v samostatne balených 10 g mini kúskoch, v ktorých objavíte nekonečno malých radostí. Vďaka praktickému mini baleniu si teraz môžete váš pôžitok dokonale nadávkovať. Doprajte si ju toľkokrát, koľkokrát len chcete!

 Mini Mila súťaž

Mini Mila pre váš biznis

Veď si to len predstavte. Idete ku kaderníčke a tam ku kávičke dostanete niečo drobné a sladké. A nie len tak hocičo, ale rovno ikonickú slovenskú oblátku v zmenšenej verzii. Nebude to hneď o čosi lepšia chvíľka pre seba?

Alebo vás počká na vankúšiku v obľúbenom hoteli. Či si ju vychutnáte ku cappuccinu vo vašej kaviarni. Nebude ten pocit z výnimočnej chvíle hneď o niečo sladší? Bude.

Čo musíte urobiť, aby ste s Mini Milou vyhrali?

To, že úspech sa skrýva v maličkostiach, je rokmi overené. A práve Mini Mila je maličkosť, ktorá môže posunúť váš biznis na vyššiu úroveň. Krehká, neodolateľná, intenzívna, nežná, plná chuti a v elegantnom prevedení. Vďaka tomuto mini prevedeniu si pôžitok z tradičnej slovenskej oblátky vychutnajú vaši hostia naplno. Zapojte sa do súťaže  až o 2000 kúskov Mini Mily pre váš podnik (alebo len pre seba 🙂 )

Podmienky súťaže :

❤️Sledujte instagramové profily @sedita_official a @kavickari

❤️ Do komentáru nám napíšte ako chutí Mila vám a aké zážitky sa vám s ňou spájajú.

 

Súťaž prebieha od 20.5. – 30.5.2023

 

 

Text: Dominika Noskovičová

Foto: Dominika Noskovičová, Ondrej Bobek

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Dominika Noskovičová

http://www.kavickari.sk

Tvor tvorivý s vášňou k písaniu, foteniu a iným kreatívnym aktivitám. Svoje študijné kroky smerovala k štúdiu divadelných, filmových a mediálnych vied na Viedenskej univerzite. A vďaka Kávičkárom mohla tieto svoje vášne spojiť s ďalším pôžitkom, akým je kvalitná káva. Inšpiráciu a múzu hľadá vo všedných veciach. Svet rada objavuje cez hľadáčik fotoaparátu, zaznamenáva s perom v ruke a vychutnáva s kvalitnou kávou v ruke. Ako každá žena a mama sa točí v nekonečnom kolotoči. Preto vyhľadáva činnosti, ktoré ju bavia a napĺňajú. Na Kávičkári.sk má Dominika na starosti najmä sekciu "Pražiarne", ktorej dodáva jej osobitý ráz a vzhľad. Ako autorka románu však svoju kreatívnu dušu potešuje aj tvorbou rozhovorov, či iných článkov na našom portáli.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články