Vlastná stránka, rezervácia či objednávkový systém? Aj to je DISH by METRO

 Vlastná stránka, rezervácia či objednávkový systém? Aj to je DISH by METRO
advertoriál

Digitalizácia je výzvou v mnohých oblastiach. V oblasti HoReCa nevynímajúc. Každá výzva však prináša riešenia a s nimi spojené nové príležitosti. Ľudia čoraz viac vyhľadávajú digitálne možnosti, čo je prirodzeným dôsledkom dnešnej doby. Práve preto v spolupráci s nemeckým partnerom Hospitality Digital vytvorilo METRO strategický projekt na podporu gastro priemyslu. DISH by METRO je riešením pre všetky podniky a reštaurácie, menšie i väčšie, ktoré chcú ísť s dobou a nestratiť nielen krok, ale i zákazníkov.

DISH-METRO-technologické-riešania
DISH by METRO prináša efektívne, prínosné a inteligentné riešenia pre všetky gastro prevádzky. Pomáha stať sa nezávislým, vytvoriť si vlastnú webovú stránku za pár minút, ako aj prijímať online rezervácie či objednávky.

Inteligentné riešenie pre reštauračný a hotelový segment

Dopyt po digitálnych nástrojoch je stále vyšší. Rovnako ako platba v hotovosti stráca na popularite a ľudia čoraz častejšie volia platbu kartou či mobilom, nastupujú na scénu nové a inovatívnejšie možnosti modernej technológie, ktoré premosťujú komunikáciu medzi zákazníkmi a prevádzkami. Hospitality Digital aktívne prispieva práve k digitalizácii v gastronómii a neustále sa snaží implementovať digitálne riešenia a inovácie v oblasti HoReCa.

METRO-DISH-prevádzka
HoReCa segment sa potýka s mnohými problémami, ktorým musí v dnešnej neľahkej dobe čeliť. METRO je spoľahlivým partnerom, ktorý sa postará nielen o zásobovanie, ale podáva aj pomocnú ruku v podobe digitálnych technológií vyvinutých špeciálne pre gastronomické prevádzky.

„V tomto momente naše riešenie používa viac ako 280 000 prevádzok v krajinách, kde sa METRO nachádza. Dnes ho nájdete v 13 krajinách, má 700 veľkoobchodov a zamestnáva viac ako 100 000 zamestnancov,“ vysvetľuje HoReCa Business Support Manager Jana Struhárová.

METRO-Jana-Struhárová-DISH
Jana Struhárová pracuje pre spoločnosť METRO na pozícii Horeca Business Suport Manager. Prostredníctvom produktu DISH, za ktorý je zodpovedná, má možnosť pomáhať prevádzkam na Slovensku.

„Sme silným partnerom na trhu a v spolupráci s Hospitality Digital bude vývoj našich produktov napredovať. Už v tomto momente sa pracuje na vývoji nových produktov, ktoré v dohľadnej dobe prídu aj k nám,“ prezrádza a približuje potenciál tohto produktu.

DISH Order – objednávkový systém, ktorý vás nenechá v „štichu“

Čo je výhodou online objednávkového systému DISH Order na objednávky so sebou a na doručenie? Je ich viac, no tou najväčšou je nulový poplatok za províziu. Ponúka nezávislosť od platforiem a agentúr, bez akýchkoľvek skrytých nákladov, a možnosť vykonávania zmien v ponuke, prijímania objednávok a komunikácie so zákazníkmi online. Vďaka tomuto je DISH Order o krok bližšie k prevádzkovateľom a zákazníkom a zároveň o krok vpred pred konkurenciou.

DISH-Order-objednávkový-systém
DISH Order je objednávkový systém na objednávky so sebou a na doručenie, vďaka ktorému sú prevádzky nezávislé od platforiem a agentúr. A to bez skrytých nákladov a provízií.

DISH Order je možné umiestniť na akejkoľvek webovej stránke. Majiteľom ponúka voľnosť a vlastnú réžiu objednávok na rozvoz či vyzdvihnutie. Tento inteligentný objednávkový systém je navrhnutý odborníkmi pre gastro a prevádzkam dokáže ušetriť čas i peniaze, a to bez akýchkoľvek digitálnych znalostí.

Je dôležité ponúkať gastro segmentu ďalšie príležitosti na generovanie tržieb a podporovať ich chod, obzvlášť po tom, čo zasiahli ich existenciu protipandemické opatrenia. DISH Order vďaka online samostatnosti šetrí čas a peniaze.

Rýchlo a jednoducho i bez digitálnych zručností

DISH uľahčuje podnikanie v mnohých smeroch. Ponúka jednoduché, intuitívne a výhodné riešenie vytvorenia vlastnej webovej stránky bez akýchkoľvek potrebných technických zručností. Už od 49 EUR bez DPH – bez ďalších mesačných poplatkov. Už základná verzia prichádza s možnosťou rezervácie stolov pre zefektívnenie chodu reštaurácie. Vyšší balík ponúka ešte viac možností, ako napríklad plán stolov či prístup k databáze zákazníkov. Za zmienku stojí aj prepojenie stránky s Google Moja Firma a Google mapy.

DISH-webová-stránka
Vytvorenie vlastnej webovej stránky nebolo jednoduchšie. V pár krokoch dokážete zviditeľniť svoju prevádzku, a to bez akýchkoľvek predchádzajúcich znalostí a technologických zručností.

Nemáte čas na písanie? Umelá inteligencia vytvorí texty za vás

Súčasťou vyššieho balíka je aj umelá inteligencia, ktorá sa postará o automatickú tvorbu textov, ako aj následné aktualizácie. Vďaka tomu sa, okrem iného, zvyšuje viditeľnosť na Googli. Aj to bolo jedným z dôvodov, prečo sa pre DISH rozhodla majiteľka Cafe Urban Martina Treščanská: „Presvedčilo ma to, že DISH je skutočne jednoduchý a používateľsky priateľský. A to aj preto, že som nemusela písať texty, keďže umelá inteligencia ich vytvorila sama. Stačilo zadať základné údaje. Naozaj som nemusela urobiť nič viac.“

DISH-Cafe-Urban-poradenstvo
Samozrejmosťou a veľkou výhodou je bezplatná technická podpora a poradenstvo pre všetky produkty DISH. Majiteľka Cafe Urban Martina Treščanská je spokojná nielen so samotným produktom, ale aj so servisom a s ponúkaným poradenstvom.

Viac rezervácií bez plánovania a nedorozumení? DISH sa o to postará

Telefonické objednávky, maily či rezervačné knihy spôsobujú chaos, neprehľadnosť a následne aj stratu hostí. Možnosť rezervácie prostredníctvom digitálnych technológií je čoraz vyhľadávanejšia. DISH je profesionálny rezervačný systém so zreteľom na jednoduchosť a spoľahlivosť. Zákazník môže rezerváciu uskutočniť rýchlo, jednoducho a kedykoľvek – dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni. A to aj mimo prevádzkových hodín.

DISH-rezervačný-systém
DISH by METRO prináša jednoduchý a efektívny rezervačný systém na podporu a zlepšenie reštauračných služieb. Vďaka tomu, že je pre hostí k dispozícii 24 hodín denne a 7 dní v týždni budú prevádzkové kapacity využité naplno a efektívne.

Majitelia tak získajú vďaka DISH Reservation automatické prijímanie rezervácií, viac hostí, väčší obrat a možnosť vytvorenia širokého zákazníckeho publika. Naopak, zamedzia dvojitým či prekrývajúcim sa rezerváciám. Čerešničkou na torte je praktické pripomenutie pre hostí o blížiacej sa rezervácii.

DISH-Metro-digitálne-riešenia
DISH by METRO je silný, stabilný a spoľahlivý digitálny partner so skúsenosťami v reštauračných službách. Vďaka premyslenému produktu prináša jednoduché a efektívne digitálne riešenia a inovácie pre väčšie i menšie gastronomické prevádzky.

Stručne a jasne: DISH by METRO je digitálne riešenie, ktoré pomáha uľahčiť život všetkým majiteľom, zefektívniť chod ich podnikov a ponúka úspešné a inteligentné riešenie pre ich podnikanie. Nestrácajte čas zbytočnými záležitosťami, ktoré viete vyriešiť jednoducho, účinne a rýchlo. Posilnite internetovú prezentáciu, spravujte vaše rezervácie efektívne a majte online objednávky vo vašej réžii. Tak vám ostane čas na to, aby ste sa venovali viac tomu, čo je vašou vášňou – hosťom.

Jana-Struhárová-DISH-METRO
Jana Struhárová nie je v segmente HoReCa nováčikom. Keďže sa v tejto oblasti pohybuje už dlhšie, produkt, ktorý môže pomôcť viacerým gastro prevádzkam, si získal jej srdce.

 

Ďakujeme prevádzke Cafe Urban za poskytnutie priestorov na fotenie.

Článok vznikol v spolupráci s DISH by METRO.

Text a foto: Dominika Noskovičová

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Dominika Noskovičová

http://www.kavickari.sk

Tvor tvorivý s vášňou k písaniu, foteniu a iným kreatívnym aktivitám. Svoje študijné kroky smerovala k štúdiu divadelných, filmových a mediálnych vied na Viedenskej univerzite. A vďaka Kávičkárom mohla tieto svoje vášne spojiť s ďalším pôžitkom, akým je kvalitná káva. Inšpiráciu a múzu hľadá vo všedných veciach. Svet rada objavuje cez hľadáčik fotoaparátu, zaznamenáva s perom v ruke a vychutnáva s kvalitnou kávou v ruke. Ako každá žena a mama sa točí v nekonečnom kolotoči. Preto vyhľadáva činnosti, ktoré ju bavia a napĺňajú. Na Kávičkári.sk má Dominika na starosti najmä sekciu "Pražiarne", ktorej dodáva jej osobitý ráz a vzhľad. Ako autorka románu však svoju kreatívnu dušu potešuje aj tvorbou rozhovorov, či iných článkov na našom portáli.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články