Silvester, ples i slávnostný brunch v Šimák Zámok Pezinok

 Silvester, ples i slávnostný brunch v Šimák Zámok Pezinok
advertoriál

Zima želá krásnym eventom. Po Vianociach v kruhu rodiny vám prinášame aj pár tipov, ako stráviť čas s blízkymi. Magický Silvester, brunch, ale aj elegantný ples na zámku v Pezinku. A možno pre niekoho to bude aj skvelý nápad ako na darček na Vianoce. Veď čo je viac, než dokonalý zážitok?

eventy Šimák zámok pezinok
Šimák Zámok Pezinok si pre vás pripravil množstvo krásnych i gurmánskych eventov. Sú vhodným tipom aj ako darček na Vianoce.

Silvester na zámku v Pezinku

Ak si chcete užiť nezabudnuteľný Silvester, urobte to v zámockom štýle. Šimák Zámok Pezinok pozýva na originálny Silvester. Do tanca zahrá rytmická kapela The Great Voices, ktorá vám bude hrať po celý večer. Silvestrovským programom vás bude sprevádzať moderátorka Veronika Paulovičová, ktorá dokonca vás poteší i spevom a možno vám aj oznámi výhru v bohatej tombole. Nebude chýbať ani výborné jedlo, tanečné vystúpenie, ľudová hudba, karikaturista, bohatá tombola a skvelá zábava.

Lístky si kúpite tu.

Silvester na zámku v Pezinku
Silvester v Šimák Zámok Pezinok obohatia aj tanečníci z Lets Dance.

V cene vstupenky budete mať:
welcome drink,  neobmedzené nealko,  večerný bufet,  polnočná kapustnica,  novoročný prípitok,  víno 1 fľaša pre 2 osoby,  voda,  slané pečivo.

Silvester Šimák Zámok Pezinok
Moderátorka Veronika Paulovičová sa aj na poslednom ročníku Silvestra postarala o dobrú náladu hostí.

Počas Silvestra si viete dopriať aj výnimočný pobyt na zámku. Viac informácií k Silvestru nájdete tu, alebo na telefóne 033 / 79 89 000, či mailom [email protected]

Vianočné recepty na 1. adventnú nedeľu: Netradičné menu podľa Martina Nováka

Čítať viac >

 

Brunch v Zlatej sále Kataríny Pálffy

Iba raz do roka sa otvoria brány Zlatej Sály Kataríny Pálffy na slávnostný brunch. Nová tradícia, ktorú začal riaditeľ hotela Šimák Zámok Pezinok, Lukáš Špilák, predstaví verejnosti brunch v tej najkrajšej podobe.

brunch Šimák Zámok pezinok
Obľúbený brunch na zámku sa presunie do najkrajšej časti hotela. Zlatej Sály Kataríny Pálffy, kde bývajú svadby, či plesy.

Koniec mesiaca január je ideálnym na krásnu príležitosť akou je brunch, ktorý bude v nedeľu, 29.01.2023 od 12:00 do 15:00hod. Nedeľa patrí predsa rodine, spoločným chvíľam pri jednom stole. Tak nechajte varenie obeda na kuchárov zámku pod vedením šéfkuchára Martina Nováka a strávte slávnostný obed v nedeľu v Šimák Zámok Pezinok. Cena za brunch je 69 € na osobu.

Brunch
V sume 69 € na osobu vás bude čakať bohatý bufet v prekrásnom prostredí zámku.

Rezerváciu si urobíte tu.

Zámocký Ples s Petrom Lipom v Šimák Zámok Pezinok

Kde inde plesať, ak nie na zámku? Po rokoch obmedzení si konečne budete môcť dopriať tú pravú plesovú sezónu. V Šimák Zámok Pezinok na Vás čaká pripravený bohatý celovečerný program. Oficiálne otvorenie plesu zaháji tradičný valčík v podaní profesionálnych tanečníkov. Počas servírovania vynikajúcej galavečere vás bude sprevádzať príjemnými melódiami klavirista. Moderátor plesového večera bude obľúbený Juraj Bača.

Juraj Bača zámocký ples
Herec, moderátor i spevák. Juraj Bača je všestranný umelec a bude sprevádzať Zámockým plesom.

Juraj Bača zahrá na plese v Pezinku aj so svojou kapelou, ktorá sa postará o tú pravú zábavu a určite roztancuje celú sálu. Hosť večera bude najznámejší slovenský jazzman Peter Lipa a skúsený DJ vám bude hrať až do rána. Pripravená bude aj bohatá tombola a fotostena na červenom koberci.

Zámocký ples
Bohatý program, skvelé jedlo a noblesná atmosféra. To všetko vás čaká v Šimák Zámok Pezinok v roku 2023.

Viac informácii o Zámockom plese nájdete tu.

Cena: 169,00€ / osoba
V cene vstupenky: welcome drink, servírovaná 3-chodová večera, večerný bufet, víno 1 fľaša pre 2 osoby, voda, slané pečivo.

Dress code je Black Tie a začiatok podujatia je večer o 18:30 hodine. V prípade záujmu je možnosť predĺžiť si zážitok na zámku o ubytovanie v hoteli na telefónnom čísle: 033 / 79 89 000, alebo mailom [email protected]

 

Viac informácii o podujatiach: https://www.palacearthotel.skhttps://www.palacearthotel.sk/

Text: Simona Budinská

Foto: Archív Hotela a Kavickari.sk

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články