Hotel pre knihomilov v Štokholme

Hotel pre knihomilov v Štokholme

 

Milujete knihy? Tak potom si nesmiete nechať ujsť návštevu tohto hotela, v ktorom nájdete knihy všade. Teda- takmer všade.

Mornington Stockholm raj kníh
Style: “Neutral”

Kde inde ako v dizajnovom kráľovstve by sa mohlo nachádzať niečo podobné? Hotel Mornington Stockholm, sympatická a nie finančne náročná štvorka, leží v štvrti Östermalm priamo v srdci mesta.

Mornington Stockholm čítanie recepcia

Mornington Stockholm hotel knihy

Sny sme mali krásne, v nadýchaných perinách, v značkovej švédskej posteli a s čokoládkami ako pozornosťou od hotela sa to ani inak nedalo. Keby spánok neprišiel, stačilo by vziať nejakú knihu.

Mornington Stockholm hotelové izby

Mornington Stockholm hotelová izba

Mornington Stockholm pracovňa

Mornington Stockholm raj kníh
Style: “Neutral”

Mornington Stockholm káva a relax

Ráno je tu pokojné, ľudia idú do práce a reštaurácia oproti práve preberá donášku surovín. Dynamickí štíhli Švédi už cvičia vo fitku a my sa zberáme na raňajky. Slovenskí lenivci.

Raňajkové menu Mornington Stockholm

Mornington Stockholm raňajky

Čo nás prekvapí je niekoľko biznis stretnutí priamo pri raňajkách. Dokonca jeden stôl vyzerá na pohovor. Vcelku netradičné na naše pomery, ale za to príjemne osviežujúce. Po raňajkách prechádzka, následne káva a koláčik. Nechajte sa navnadiť na hotel plný kníh aj takýmto spôsobom.

Mornington Stockholm káva

Mornington Stockholm koláč

Viac info o hoteli nájdete: Hotel Mornington

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Simona

Simona Budinská

Vášnivý gurmán, mama troch detí, dvoch kníh a niekoľkých bedekrov. Náhody sú jej osudom, a tak pred rokmi vznikol projekt Kávičkári.sk. S nadšením sa venuje najmä víziám, kreovaniu na portáli, ale aj new biznis. Srdcovkou je aj vzdelávanie v oblasti gastronómie v rámci projektu Gastrolove a tvorbe osobnostného PR.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

Prihlásiť sa na odber
Upozornenie na
guest
0 Komentárov
Vložené komentovanie
Zobraziť všetky komentáre
0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x
()
x