Gastrolovetalks – O duálnom systéme vzdelávania

Gastrolovetalks – O duálnom systéme vzdelávania

 

Viete čo je duálne vzdelávanie? Dôležitá súčasť gastronómie, ktorá do priameho kontaktu “s realitou” dostáva mladých študentov. Ako prebieha vzdelávanie touto formou, ktorí študenti sú najlepší a platí, to, že aj zo zlého študenta môže byť raz riaditeľ hotela? A čo s tým má Tomáš Baťa?

Lukáš Špilák je mladým, ale nadaným riaditeľom Art Hotel Pezinok. Svoju prácu vníma ako poslanie a i vo svojom voľnom čase sa snaží neustále vzdelávať – či už formou učenia, alebo zážitkov. Koho obdivuje, kto mu v živote dal najviac a ako vníma duálny vzdelávací systém? Ktorí študenti patria medzi najšikovnejších? Dá sa aj zo “zlého” študenta urobiť skvelý zamestnanec? Viac o tom, že so študentami, hoci takmer dospelými musia pracovať aj rodičia a o mnohom inom sa dozviete v našom novom vydaní GastroloveTalks s Lukášom Špilákom.

Gastrolovetalks sú rozhovory s osobnosťami (nielen) slovenskej gastronómie. Určené pre študentov, začínajúcich podnikateľov, ale aj ostrieľaných harcovníkov. Sú o tom, ako žiť (a prežiť) v gastronómii s láskou.

 

Text: Kavickari.sk

Video: Gerschi production

Facebook Comments

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Odporúčané články