Festival Káva Čaj Čokoláda Bratislava sa po dvoch pandemických rokoch vracia späť do Starej tržnice!

 Festival Káva Čaj Čokoláda Bratislava sa po dvoch pandemických rokoch vracia späť do Starej tržnice!

Na jesennú melanchóliu nič nezaberie lepšie ako šálka dobrej kávy alebo čaju a kúsok lahodnej čokolády. Poďte si spolu s nami spríjemniť jeseň na najväčšie kávové, čajové a čokoládové podujatie roka – Festival Káva Čaj Čokoláda. Stará tržnica v srdci Bratislavy už 3. a 4. novembra privíta milovníkov lahodnej kávy, voňavých čajov z rôznych kútov sveta a čokolády, ktorá vám vyčarí spokojný úsmev na tvári.

Festival Káva Čaj Čokoláda v Bratislave aj tentoraz môže byť miestom príjemných stretnutí s šálkou kávy či čaju.

Dvojdňový festival bude plný lahodných vôní a chutí, v ktorom zaujme aj lákavý program, diskusie, prednášky, rozhovory či súťaže. Na svoje si prídu všetci kávičkári, čajíčkari aj čokoholici, ktorí sa môžu tešiť na degustácie produktov zo Slovenska i z celého sveta.

Na festivale nebudú chýba diskusie a rozhovory s pražiarmi kávy či s ďalšími zaujímavý ľuďmi z fachu.

Festival Káva Čaj Čokoláda je synonymom kvality, pohody a výbornej atmosféry

Aj tento rok sa v čarovnom interiéri Starej tržnice môžete osobne spoznať s pražiarmi, čajovými špecialistami a čokolatiermi, ktorí stoja za svojimi obľúbenými produktmi. Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zo zahraničných pražiarní, podľahnite s nami čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov.

Obrovský priestor Starej tržnice v Bratislave bude využitý do posledného kúska, aby priniesol dokonalú atmosféru podujatia, na ktorom budú kraľovať káva, čaj a čokoláda.
Na festivale si určite nenechajte ujsť zaujímavé degustácie kávy, čajov a cukroviniek.

Festival Káva Čaj Čokoláda je najväčším podujatím svojho druhu na Slovensku a určite sa môžete tešiť aj na zaujímavý sprievodný program, napríklad latté art šou či brew bar. Vstupenky sa predávajú iba na mieste a v ich cene je opäť kvalitná festivalová bavlnená taška, festivalové noviny a ďalšie prekvapenia.

Prenikavá vôňa výberovej kávy, okúzľujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády – to je Festival Káva Čaj Čokoláda.

Navyše, krásnou pridanou hodnotou festivalu je, že podporuje a pomáha onkologicky chorým deťom prostredníctvom Svetielka nádeje. Podporte aj vy túto organizáciu svojou účasťou na festivale. Spolu podporme dobrú vec.

Festival kávy, čaju a čokolády má čím osloviť veľkých i malých. 🙂
festival-kava-caj-cokolada-bratislava-slovensko-kavickarisk

Festival Káva Čaj Čokoláda Bratislava má tento rok veľké ambície

Čítať viac >

Miesto konania: Stará tržnica, Nám. SNP, Bratislava
Dátum konania: 3. – 4. 11. 2022
Čas konania: 10:00 — 19:00
Vstupné na 1 deň: 6 €
Vstupné zľavnené (študenti, ZŤP): 4 €
Vstupné na 2 dni: 10 €
Vstup je bez obmedzení.

Web: https://www.kavacajcokolada.sk

FB udalosť: https://www.facebook.com/events/1751165128584488

 

 

Text: Katarína Kántorová

Fotografie: Ivan Čižmárik

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Katka Kántorová

Zanietená jazyková redaktorka, ktorej hlavnou pracovnou náplňou je mať oči na stopkách, len čo sa na obzore objaví nejaká chybička. Od štúdia na vysokej škole až dodnes prešla rôznymi redakčnými profesiami, no s určitosťou vie, že okrem korigovania sa v živote nezaobíde ani bez písania. A, samozrejme, bez dobrej kávy a milej mačacej spoločníčky Ellie.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články

0
Budeme radi za vaše názory, prosím zanechajte nám komentár.x