Zahalená rúškom zimy: Rozprávková svadba v Galicia Nueva, zámockom hoteli****, má svoje nezabudnuteľné čaro

 Zahalená rúškom zimy: Rozprávková svadba v Galicia Nueva, zámockom hoteli****, má svoje nezabudnuteľné čaro

Jeden z najkrajších dní v živote mladých ľudí, by mal chutiť neopísateľne za každých okolností. Bez ohľadu na ročné obdobie či počet hostí. Aj tie najtajnejšie sny o rozprávkovej svadbe sa môžu splniť na mieste, ktoré je magické nielen vtedy, keď jeho priestory zaleje slnko, vonku štebocú vtáky a záhrady sú obsypané voňavými kvetmi. Zima je mocná čarodejka a jej kúzlo vo svadobný deň roztopí každé srdce.

Sviatky zimy sú obdobím, kedy sa zasnúbi mnoho párov. Výnimkou však nie sú ani romantické svadby, ktoré majú výnimočné čaro.

Svadobná sezóna nepozná hranice

Na lásku je čas kedykoľvek. A ak si plánujete povedať vytúžené „ÁNO“ absolútne nezáleží na tom, v ktorom ročnom období to bude. Veď kto povedal, že svadby sa konajú výlučne s príchodom jari, v horúcom lete či v čase, keď stromy zhadzujú lístie. Vystúpte z davu a urobte to inak. Zimná svadba vie byť rovnako rozprávková. A možno aj o kúsok viac. Navyše, svadba mimo hlavnej sezóny ponúka veľa výhod.

Zimná svadba vie byť rovnako rozprávková. A možno aj o kúsok viac. Navyše, svadba mimo hlavnej sezóny ponúka veľa výhod.

Rozprávková svadba na zámku Galicia Nueva

Svadobný deň patrí medzi výnimočné udalosti a zaslúži si romantické predstavy zhmotniť do dokonalosti. Možno ste už ako malé dievčatko snívali o tom, že sa raz vydáte na zámku a zažijete chvíle hodné princeznej. Možno ste už ako malý chlapec snívali o tom, že si svoju vyvolenú priveziete na zámok ako Popolušku z rozprávky. Galicia Nueva, zámocký hotel**** je miestom, kde sa sny stávajú realitou. Prežite svoj vysnívaný svadobný deň v najromantickejšom hoteli v Európe. Pokojne v čase, keď za oknami poletujú vločky snehu, mráz kreslí na okná prekrásne obrazy a v krbe praská drevo. Zimná svadba na zámku je netradičná a neopakovateľná zároveň.

Galicia Nueva - zimná svadba
Zima má svoje neopísateľné čaro. Kúsok jej mrazivej krásy sa v priestoroch Galicia Nueva môže s noblesou odrážať aj počas zimnej svadby.

Ľadové kráľovstvo a pocit tepla na duši

Zdá sa vám, že sa tieto dve veci vylučujú? Absolútne nie. Veď si len predstavte ten pokoj, ktorý nastane, ak všetko do seba dokonalo zapadne. Zima ostane navždy zimou a tak sa nemusíte báť ani neistoty počasia. Jedinou úlohou je vybrať si slávnostné oblečenie, pozvať hostí, s ktorými jedinečné okamihy túžite zdieľať a o všetko ostatné sa postará tím ľudí, pre ktorých je váš svadobný deň rovnako výnimočný, ako pre vás. Oslava lásky vo veľkom štýle môže začať.

Oslava lásky vo veľkom štýle – aj takto vyzerajú svadby na zámku Galicia Nueva.

Svadobný servis od A po Z

Zatvorte oči a len snívajte. Na mieste, kde sa stretáva minulosť s prítomnosťou, v prenádherných priestoroch hotela sa aj ten najodvážnejší sen premení na realitu, ktorá vám vyrazí dych a neprestane udivovať. Svadobný deň má byť dokonalý a aby taký skutočne aj bol, zverte všetky túžby do rúk povolaných. Pomôžu nielen s výberom vhodného zámockého priestoru, poradia s gastronomickým zážitkom, ohurujúcou svadobnou výzdobou či fotografom, ktorý každý prežitý moment zhmotní do spomienky, ku ktorej sa budete vracať aj po rokoch. To všetko za zvuku „svadobných zvonov“, ktoré sa rozozvučia z orgánu po obrade v Kaplnke U dobrého pastiera.

A viete, čo je na tom najlepšie? Okrem toho, že sa o nič nemusíte starať, svadobný deň si doslova a do písmena užijete vy aj vaši hostia takpovediac suchou nohou. S najvyšším komfortom, aký si dokážete predstaviť a tiež výhodnejšou cenou v porovnaní so svadbami, ktoré sa konajú v hlavnej sezóne. Zimná svadba na zámku prináša nielen výnimočné emócie, ale aj množstvo výhod.

Zámocký hotel Galicia Nueva
Zimná svadba na zámku prináša nielen výnimočné emócie, ale aj množstvo výhod.

 

Svadobný deň v zámockej dvorane Arcadia či dýchberúcej Župnej sieni

Azda neexistuje priestor, ktorý by vás v Galicia Nueva, zámockom hoteli**** nechal chladným. Miesto, kde sa v určitej podobe zastavil čas je naozaj okúzľujúci a tak si ukrajovať zo zážitku nemusíte ani vtedy, ak plánujete namiesto honosnej svadby so stovkami hostí len čosi komornejšie.

  • Zámocká dvorana Arcadia  – 70 až 250 osôb
  • Reštaurácia Rosalia od 20 do 50 osôb
  • Župná sieň od 40 do 70 osôb
  • Vináreň Nicolaus od 20 do 50 osôb
  • Komora haličského kráľovstva od 10 do 20 osôb

Svadobný balíček „GACH“

Balíček obsahuje:

Aperitív

Slávnostné servírované trojchodové menu

Polnočný bufet

Káva

Izba Deluxe pre mladomanželov počas svadobnej noci

Degustácia servírovaného menu pre 2 osoby vopred

Svadobný balíček „DIANE“

Balíček obsahuje:

Aperitív

Slávnostné servírované štvorchodové menu

Polnočný bufet

Káva

Apartmán hradný pre mladomanželov počas svadobnej noci

Degustácia servírovaného menu pre 2 osoby vopred

Svadobný balíček „FORGACH“

Balíček obsahuje:

Aperitív

Slávnostné servírované štvorchodové menu

Polnočný bufet

Káva

Kráľovský Apartmán  pre mladomanželov počas svadobnej noci

Degustácia servírovaného menu pre 2 osoby vopred

 

NECH JE VAŠA ZIMNÁ SVADBA NA PRENÁDHERNOM ZÁMKU ROZPRÁVKOU, NA KTORÚ NIKDY NEZABUDNETE!

 

GALICIA NUEVA, ZÁMOCKY HOTEL**** nájdete aj na Instagrame a Facebook-u.

 

Kontakt na Wedding manažérku: Želmíra Lepiešová, [email protected]

Text: Miška Krivdová

Fotografie: Rudolf Sladkovský

 

 

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Michaela Krivdová

Neexistujú výzvy, pred ktorými cúvne a každú z nich berie ako skúsenosť či zážitok, ktoré vždy dokonale zapadnú do jej skladačky. Skladačky kreativity a nadšenia, so štipkou estetična a dokonalej organizácie. Ideálne s rannou kávou či pohárom dobrého vína v ruke.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články