Coffee Sheep

Pražiareň Coffee Sheep patrí k priekopníkom medzi malými pražiarňami na Slovensku. Od momentu, kedy po prvý raz rozpálili malú pražiarničku, prešlo už viac ako desať rokov. Dnes majú okrem pražiarne s obchodom vlastnú kaviareň a letnú terasu s prekrásnym výhľadom na majestátny Trenčiansky hrad. Ich tri domovské prevádzky nájdete v Trenčíne a kávu, ktorú pražia, v ďalších po celom Slovensku.

Pražiareň Coffee Sheep – miesto so srdcom a dušou

Srdcom Coffee Sheep je pražiareň hneď vedľa nového mosta na okraji mesta v časti Noviny. Ďalej od ruchu centra, no s výbornou dostupnosťou autom, pešo i na bicykli. Práve na tomto mieste ladia chute kávy a experimentujú s jej prípravou. Pražiareň Coffee Sheep v Trenčíne je to pravé miesto, kde sa môžete prísť porozprávať o káve, alternatívnych spôsoboch jej prípravy, poradiť sa, ochutnať a kúpiť vašu milovanú kávičku. Ak je pražiareň srdcom Coffee Sheep, tak kaviareň je dušou „ovečky“ – ako si ju zaužívali nazývať Trenčania. Priamo na Mierovom námestí v nádhernom priestore z prvorepublikových čias. Či už budete sedieť schovaný pred zvedavými očami z ulice, alebo priamo za veľkými oknami na dotyk od ruchu námestia, vždy sa tam budete cítiť veľmi dobre. Terasa pod hradom je ako letná láska. Pokojné, trochu romantické miesto je otvorené od prvých hrejivých jarných lúčov až po posledné jesenné záblesky slnka.

Táto trenčianska pražiareň pracuje s kávou nielen z tradičných, ale aj z nových či exkluzívnych destinácií. Skúša klasické aj individuálne stupne praženia, aby dostala z kávy tú najzaujímavejšiu chuť. Ponúka vlastnú vyváženú zmes arabík doplnenú skvelou robustou. V bohatej ponuke e-shopu nenájdete iba kávu, ale aj degustačné balíčky, limitované edície, čaj či kávové príslušenstvo.

Coffee Sheep nie je len o káve. Kávou to iba začalo. “Ovečka” je kultúrny priestor, miesto stretnutí, pohody a relaxu. Vo vzduchu sa nesie nielen úžasná vôňa čerstvej kávy, ale aj špecifická atmosféra. Či už vyhľadávate súkromie, alebo skôr miesto, kde to žije, ak zablúdite do Coffee Sheep, ocitnete sa na správnej adrese.

Ponuka káv

Široká ponuka výberových káv v rôznych stupňoch praženia - filter, omni roast, full city, kávové špeciály v limitovaných edíciách od malých farmárov, vlastné espresso zmesi.

Kde nás nájdete

Zdieľajte na sociálnych sieťach