Penzión Rosenthal v Ružindole – všetko na jednom mieste

 Penzión Rosenthal v Ružindole – všetko na jednom mieste

Veľké veci a výnimočné chvíle sa nemusia odohrávať iba v mestách. Len pár kilometrov od Trnavy, priamo v centre obce Ružindol, sa nachádza útulný penzión Rosenthal, ktorý svojim hosťom okrem ubytovania a kvalitného menu ponúka aj niečo navyše. Dominantou celého priestoru sú veľkorysá presklená terasa, vkusná reštaurácia aj stan, ktoré sa pravidelne menia na miesto nezabudnuteľných stretnutí, osláv aj svadieb.

Penzión-Rosenthal-reštaurácia
Vnútorné priestory s kompletnou vybavenosťou a celoročnou prevádzkou je možné prispôsobiť a v prípade menších osláv aj rozdeliť.

Všetko na jednom mieste

Rozsiahla rekonštrukcia penziónu Rosenthal v Ružindole mimoriadne pristane. Na prvý pohľad nenápadný priestor spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky. Vďaka širokej ponuke služieb sa tak pravidelne stáva vynikajúcim miestom na organizovanie eventov, firemných či rodinných osláv, priateľských stretnutí, ako aj uskutočnenia dôležitých krokov v živote, akými sú bez pochýb svadby. Penzión poskytuje ubytovanie v štyroch dvojlôžkových a jednej jednolôžkovej izbe, no samozrejmosťou sú krásny apartmán aj možnosť prístelky. Izby sú vkusne a funkčne vybavené a maximálny komfort podčiarkujú aj raňajky v cene, formou teplého a studeného bufetu, ktorý kuchári pripravujú s maximálnou čerstvosťou. Apropo čerstvosť. Tá je pre penzión Rosenthal prioritou.

Penzión-Rosenthal-jedlo
Recepty z celého sveta aj od starých mám – spojenie svetovej gastronómie a najlepších domácich receptúr tvorí dušu tejto rodinnej reštaurácie, ktorej prioritou je čerstvosť.

Už viac ako dve desaťročia pripravujú kuchári tie najlepšie recepty z celého sveta aj pokrmy našich starých mám. Spojenie svetovej gastronómie a najlepších domácich receptúr tvorí dušu tohto rodinného podniku. Zaujímavým spestrením gastronómie, okrem obsluhy v bavorských krojoch či vo folklórnych motívoch, sú pravidelné tematické týždne. Jedálny lístok je pravidelne obmieňaný s ohľadom na sezónne suroviny a ročné obdobie. Špargľa, medvedí cesnak, steakové či kačacie hody? Presne tie na vás v penzióne Rosenthal čakajú.

Penzión-Rosenthal-terasa
Presklená terasa s tienidlami, príjemným sedením a s možnosťou vykurovania predstavuje obľúbené miesto na posedenie, no zároveň sa môže zmeniť na dokonalý priestor na oslavu či firemný večierok.

Rosenthal 4x inak

Jedinečné miesto s jedinečným využitím. Penzión v obci Ružindol je pripravený svojim hosťom splniť každé želanie. A tak sa presklená terasa s tienidlami, príjemným sedením a možnosťou vykurovania môže zmeniť na dokonalý priestor na oslavu či firemný večierok. Chcete sa vyhnúť zvedavým pohľadom? V tom prípade sa útočiskom v súkromí stávajú vnútorné priestory reštaurácie s kompletnou vybavenosťou a celoročnou prevádzkou alebo si môžete vybrať špeciálnu a vkusne vybavenú eventovú sálu so samostatným vchodom a výbornou akustikou. K dispozícii je tiež priestranný stan s drevenou podlahou, štýlovými baldachýnmi a multifunkčným altánkom. Správna kombinácia, ak túžite po zážitkoch, na ktoré sa nezabúda.

Penzión-Rosenthal-svadba-stan

Penzión-Rosenthal-svadba-exteriér
Penzión Rosenthal skrýva množstvo kúzelných zákutí. Priestranný stan s drevenou podlahou, štýlovými baldachýnmi či multifunkčný altánok spravia každú svadbu nezabudnuteľnou.

Elektrárňa Piešťany - industriálny klenot stvorený na eventy

Čítať viac >

 

Svadba bez starostí

Pri špeciálnej udalosti, akou svadba bez pochýb je, zverte svoje požiadavky do rúk tých najpovolanejších. A vy si len užívajte čaro týchto okamihov. Máte jasnú predstavu alebo špeciálne želanie? Tak či onak, profesionálny tím vám vyhovie v každom smere. Veď predsa, kreativite sa medze nekladú, a práve tu sú pripravení splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Výberom jedla či priestoru začínajúc, kvetinovou výzdobou a okúzľujúcou atmosférou končiac.

Penzión-Rosenthal-eventová-sála
Sála s kapacitou až 100 ľudí s výbornou akustikou, samostatným vchodom a vkusným vybavením je ideálna na eventy rôzneho druhu.

V Penzióne Rosenthal viete zorganizovať váš vlastný event. Kapacita ponúkaných priestorov:

  • 4 dvojlôžkové izby
  • 1 jednolôžková izba
  • Apartmán s možnosťou prístelky
  • Kapacita reštaurácie: max. 50 osôb
  • Terasa (zimná záhrada): max. 50 osôb
  • Sála: max. 100 osôb
  • Stan: max. 150 osôb

+421 915 252 600

[email protected]

www.penzionrosenthal.sk

Ružindol 129, 919 61 Ružindol

Článok bol vytvorený v spolupráci s Krajskou organizáciou cestovného ruchu Trnavský kraj.

Penzión Rosenthal nájdete aj na Facebooku a Instagrame.

Text: Michaela Krivdová

Foto: Ondrej Bobek, archív prevádzky

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

Michaela Krivdová

Neexistujú výzvy, pred ktorými cúvne a každú z nich berie ako skúsenosť či zážitok, ktoré vždy dokonale zapadnú do jej skladačky. Skladačky kreativity a nadšenia, so štipkou estetična a dokonalej organizácie. Ideálne s rannou kávou či pohárom dobrého vína v ruke.

Zobraziť všetky články autora >

Odporúčané články